All
Інформація для інвесторів
Події
0
Будівельний стандарт
Громадська діяльність
Investor information
Events

20.11.2019

До уваги інвесторів ЖК «Ревуцький»!

Інформація для інвесторів

Закон на боці правди.

У зв'язку з отриманими запитами від наших інвесторів щодо наявності законних підстав будівництва ЖК «Ревуцький», повідомляємо про наступне.

Окружний адміністративний суд міста Києва своїм рішенням № 640/8521/19 від 10 жовтня 2019 року за позовом, яким позивач намагався довести незаконність існуючого дозволу на будівництво на майданчику, розташованому на перетині вулиць Ревуцького та Вишняківській, підтвердив законність зазначеного будівництва і відмовив позивачу у задоволенні його позову. Суд за результатами розгляду справи і аргументів сторін дійшов до висновку про необґрунтованість позову і відсутність підстав для його задоволення.

У рішенні також зазначено, що Суд не вбачає підстав для задоволення вимог позивача про зобов’язання ДАБІ скасувати зміни даних у дозволі на виконання будівельних робіт, які дозволяють зведення житлових будинків на зазначеній ділянці, і не вважає такі зміни необґрунтованими.

Таким чином, попри намагання окремих осіб та організацій завадити будівництву, судовим рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва підтверджено законність будівництва ЖК «Ревуцький».

Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» як надійний партнер в черговий раз довела свою принципову стратегію на дотримання вимог діючого законодавства і всебічний захист інтересів своїх інвесторів.