All
Інформація для інвесторів
Події
0
Будівельний стандарт
Громадська діяльність
Investor information
Events

29.09.2020

Будівельний стандарт (випуск 7)

Будівельний стандарт


 

     Корпорація «ДБК-Житлобуд» зводить перший будинок абсолютно нового зразка. Він повністю спроектований і виготовлений за сучасною технологією виробництва залізобетонних панелей на заводі «ДБК-Індустрія», який входить до складу Корпорації «ДБК-Житлобуд».

     Завод «ДБК-Індустрія» укомплектовано кращим європейським обладнанням. На сьогодні, в Україні, це – унікальний приклад масштабних інвестицій у нове виробництво індустріальних залізобетонних панелей для крупнопанельного будівництва. На новому заводі «ДБК-Індустрія» встановлені лінія циркуляції палет, опалубочні системи, касетні форми, станки для виробництва арматурних сіток.
     Проектна потужність близько 4,5 тисяч кубометрів виробів у місяць.
Поєднання програмного забезпечення та нового обладнання створюють можливість застосування БIM-технологій у проектуванні та на виробництві.
     Результат – значно менше помилок, повна автоматизація процесів, гнучкий індивідуальний підхід до кожного виробу або проекту. Також вища швидкість і якість, а відповідно і конкурентоздатність залізобетонних панелей. Таким чином, інвестиції в обладнання – кращий спосіб підвищити свою конкурентоздатність на ринку через високоякісну продукцію, комфортні будинки і задоволених покупців житла.

 


 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/tjjFeD7TxoY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>