Всі
Інформація для інвесторів
Хід будівництва
Події
Електронна форма звернення
Будівельний стандарт
Громадська діяльність

11.06.2019

Початок продажу у ЖК "Ревуцький"

Інформація для інвесторів

 

Шановні інвестори!

 

Раді повідомити Вам, що з  11  червня 2019 року стартує продаж квартир у будинку №1, у житловому комплексі «Ревуцький» , який знаходиться за адресою: м.Київ, Дарницький район, перетин вул.Ревуцького та Вишняківської.

 

Ми не шукали іншої назви для комплексу, тому що хотіли зберегти пам'ять про видатного композитора та звернути Вашу увагу, що в цьому місці, біля мальовничого озера Вирлиця, Ви знайдете поєднання всього, що так не вистачає сучасним мешканцям мегаполісу – ПРИРОДУ, СПОКІЙ та ГАРМОНІЮ. Але і все, що потрібно для життя мешканцям столиці – теж поруч: 12хв. пішки до станції метро «Харківська», супермаркети, «Епіцентр» та «Метро», кафе, пошта, дитячі заклади, спортивні клуби, салони краси, перукарні, підприємства побуту – ну дуже розвинена інфраструктура.

 

Комплекс складається з 3-х висотних будинків економ-класу в якому є  1-, 2- та 3- кімнатні квартири зручного планування з оздобленням.

 

Тільки на старті продажу діє приваблива ціна:  1 м2 - від 15 000 грн.

 

Детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджерів центру продажу за телефоном (044) 428-33-11 або за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 13.

 

Вподобайте сторінку ДБК-ЖИТЛОБУД на Facebook  facebook.com/dbkzhytlobud