Всі
Інформація для інвесторів
Хід будівництва
Події
Електронна форма звернення
Будівельний стандарт
Громадська діяльність

08.11.2019

Новий проект від Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД»

Інформація для інвесторів

Ревуцький3.jpgЗ початком будівництва житлового будинку №2 на ЖК «Ревуцький» Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» розпочинає реалізацію нового будівельно-архітектурного проекту.

Як відомо, ретельне дотримання перевірених часом технологій і належна виробнича дисципліна забезпечує надійність і стабільність виробництва. Але прогрес в принципі можливий лише за умови постійного пошуку вдосконалень і впровадження новацій. В «ДБК-ЖИТЛОБУД» дотримуються цих принципів задля подальшого розвитку Корпорації, підвищення якості продукції, покращення споживчих властивостей продукції.

 

Виробничий підрозділ Корпорації підприємство «ДБК-ІНДУСТРІЯ» отримало нове і сучасне технологічне обладнання, яке дозволяє налагодити випуск нових типів залізобетонних виробів. Потужна виробнича лінія дозволяє виготовляти нові і вдосконалені панелі для житлового будівництва, застосування яких суттєво поліпшить як зовнішній вигляд будинків, так і внутрішнє планування. Першим об’єктом, де буде застосовано продукцію нової технологічної лінії і буде ЖК «Ревуцький».

 

0x0 (1).jpg

0x0 (3).jpg

0x0.jpg

0x0 (4).jpg

0x0 (2).jpg  

 

З цим Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» запроваджує будівництво багатоповерхових житлових будинків, фасади яких будуть мати візуально покращений вигляд за рахунок більш складних ліній фасаду. Поліпшення вигляду житлових комплексів також сприятиме використання оригінального дизайну різнобарвних навісних фасадних систем, які окрім зовнішнього вигляду суттєво поліпшують теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін. В квартирах такого термо-захищеного будинку краще зберігається тепло взимку і комфортна прохолода в спекотне літо.

 

Нова лінійка залізобетонних панелей покращеної якості також дає більшу свободу дій за рахунок можливості переміщення чи демонтажу тих внутрішніх стін, які не являються несучими. Це дозволить власнику квартири краще керувати житловим простором, змінювати його відповідно до своїх потреб. Так, наприклад, стає можливим об'єднати кухню і вітальню, перетворивши квартиру у простору і стильну студію, або реалізувати вдома інші цікаві дизайн-проекти.

 

Власники нових квартир в будинках нового проекту, безумовно, високо оцінять таку технічну деталь, як поліпшений рівень якості поверхонь стінових панелей. І мова йде не лише про кращу поверхню, нове обладнання, яке застосовує «ДБК-ІНДУСТРІЯ», забезпечує в цілому вищу якість будівельних матеріалів. Це суто технологічні параметри насправді мають значення, бо цей, зокрема, помітно мінімізує виробничі витрати і спрощує роботу по підготовці стін та стелі до подальшого оздоблення та декорування.

 

Варто додати, що новий проект передбачає наявність двох окремих санвузлів у двокімнатних  квартирах. А це така суттєва зручність для мешканців, значення якої, погодьтеся, важко перебільшити. Особливо зручно це для великих родин з дітьми чи людьми похилого віку. Та й домогосподарки таким умовам завжди раді, бо традиційно додатковий простір цих приміщень є полем їхнього панування, місцем для зручного розташування побутової техніки, інструментів та засобів.

 

А ще новий проект поліпшує житлові умови квартировласників через помітне покращення природної освітленості квартир. Це досягається за рахунок збільшеної більше, ніж у півтори рази площі вікон, а також особливої конструкції віконних конструкцій лоджій. Вітражі на лоджіях відтепер будуть світлопрозорими на всю висоту, а вона, до речі, в таких будинках теж буде мати інший стандарт. Висота стелі в квартирах у будинках, зведених за новим проектом складе 2, 84 м проти 2,64 м, як це було раніше.

 

З справдженням нового проекту, «ДБК-ЖИТЛОБУД», як Корпорація з репутацією надійного забудовника, підтверджує свою бізнес-стратегію, націлену на максимальне задоволення потреб найбільш широкого сегменту споживачів, пропонуючи на ринку нерухомості досяжну за ціною якість житла та гарантуючи гідний рівень комфорту. Право на доступне житло є одним з головних прав людини і Корпорація докладає зусилля для постійного оновлення виробництва і впровадження новацій у житлове будівництво, зберігаючи при цьому в інтересах своїх інвесторів соціально орієнтований маркетинговий курс.

Љ‚Ђђ’€ђЂ ЌЋ‚€‰ ЏђЋ…Љ’.jpg

 

          Детальну інформацію Ви можете дізнатися у менеджерів центру продажу за телефонами:

          (044) 428-33-11, (044) 338-31-01, (044) 338-38-01 або за адресою: м. Київ, вул.  Лугова, 13.

           Вподобайте сторінку ДБК-ЖИТЛОБУД на Facebook  facebook.com/dbkzhytlobud