Всі
Інформація для інвесторів
Хід будівництва
Події
Електронна форма звернення
Будівельний стандарт
Громадська діяльність

20.04.2018

ДБК-ЖИТЛОБУД – впевнений рух вперед в групі лідерів галузі

Інформація для інвесторів

Інтернет-портал № 1 в Україні по темі будівництва Build Portal, підбиваючи підсумки минулого року, повідомляє про те, що в минулому році в столиці України побудували і здали 1,7 млн ​​кв. м житла. Портал, який є першим всеукраїнським рейтинговим інтернет-ресурсом європейського рівня, володіє найбільшою базою даних по всім підприємствам галузі та в щоденному режимі контролює актуальність інформації. Це надає змогу фахівцям порталу формувати об’єктивний і незалежний рейтинг забудовників, опираючись на абсолютно достовірні дані про фактичні результати їх роботи.

 

За даними порталу, обсяги будівництва за минулий рік перевищили показники попереднього періоду на 30%. Для порівняння, у 2016 році в Києві було введено в експлуатацію 1,3 млн кв. м житла. Ці дані свідчать, що галузь демонструє впевнений прогрес. Разом з цим, в списку ТОП-5 кращих столичних забудовників відбулися зміни. Як зазначає Build Portal, в 2017 році по кількості збудованих квартир в п'ятірку лідерів увійшла компанія «ДБК-ЖИТЛОБУД». Корпорація побудувала і ввела в експлуатацію два нових багатоповерхових житлових будинки в ЖК «Крістер-Град» в Подільському районі загальною площею 159 тис. кв. метрів або, в інших одиницях виміру, 1668 квартир.

 

В 2018 році Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» збереже існуючі високі темпи будівництва та збільшить обсяги будівельних робіт за рахунок реалізації нових архітектурно-будівельних проектів, прийнятих в рамках стратегії розвитку Києва як європейської столиці. Корпорація спеціалізується на будівництві сучасного і якісного житла в Києві та області по перевіреним технологіям в сегменті, фінансово доступному більшості потенційних покупців нерухомості. Висока оцінка рейтингу підтверджує неуклінний розвиток Корпорації та слугує виразним ринковим індикатором надійності забудовника. А гнучка маркетингова політика Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД» дозволяє задовольнити бажання інвесторів, які зацікавлені в раціональному та ефективному використанні власного капіталу.