Галерея
+
попереднє
наступне

ЖК Крістер Град | Виноградар

м. Київ, вул. Сергія Данченка

Житловий комплекс введений в експлуатацію

Про комплекс

☏ (044) 338-31-00


 

Квартири з оздобленням

 

Назва комплексу – це дань пам'яті «київському саксонцю» Вільгельму Крістеру, який в середині XIX ст. вирішив рішуче змінити свою долю і з майстра-ткача став майстром садівництва. У передмісті Києва, Пріорці, Вільгельм Крістер створив величезне садівниче господарство, яке викликало захват і здивування не лише в Київській губернії, але і у всій імперії. Все за що він брався – мало успіх.

 

Яскрава людина, романтик і прагматик в одному сплаві. Людина, яка починала у верстата, завдяки своїй праці стала успішним підприємцем, любила Київ, частиною якого він був завжди.


 

Що передбачає собою новий житловий комплекс "Крістер Град"? Це три житлові будинки, які мають 25 поверхів, які вже у 2017 році будуть з повним внутрішнім та зовнішнім оздобленням і усіма зручностями. В житловому комплексі представлені однокімнатні, двокімнатні і трьохкімнатні квартири з різним плануванням.

 

ЖК "Крістер Град" будується з використанням надійних матеріалів, які будуть забезпечувати повний захист. Стіни зроблено із міцного залізобетону. Утеплення базується на мінеральній ваті. Інфраструктура є сприятливою, поруч буде ТРЦ. Головною перевагою є доступні ціни економ класу.

 

Новий, сучасний, затишний житловий комплекс в чистій екологічній зоні, з розвинутою інфраструктурою, транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися центру міста.

Характеристики

3

25

панельна

залізобетон

HOSTROCK

централізоване

2.7 м

гостьовий

Інфраструктура

Тролейбус: 35

Автобус: 102, 455, 465, 502, 581

FitFox

EnerGym

Пологовий будинок №2

Свято-Покровский храм

Планування

Будинок 3

2015

Серпень

Вересень

Грудень

2016

Лютий

Березень

Травень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

2017

Лютий

Березень

Травень

Липень

Серпень