Галерея
+
попереднє
наступне

ЖК Ярославичі 2 | Вишгород

вул. Кургузова, 11-а

Будинок 1 - введений в експлуатацію Будинок 2 - введений в експлуатацію Будинок 3 - введений в експлуатацію Будинок 4 - введений в експлуатацію

Про комплекс

Кредитування в Банку "Глобус"

Квартири з оздобленням

 

«Ярославичі 2» – це сучасний житловий комплекс, другий в лінійці об'єктів, що будує в місті Вишгород Корпорація ДБК "ЖИТЛОБУД". Бренд "Ярославичі", а саме так називається перший, вже збудований і заселений ЖК, добре відомий в цьому місті. Вишгород як супутник столиці є сучасним і динамічним містом, яке швидко розвивається і одночасно цінує власну славну історію. Від найближчої київської станції метро «Героїв Дніпра» до Вишгороду менше восьми кілометрів вільної від заторів траси. Він одночасно близький до столиці і до природи – до зон відпочинку на Дніпрі можна дістатися за лічені хвилини. А велосипедна прогулянка на береги мальовничої Десни займе не більше 10 хвилин.

 

Загалом, життя у Вишгороді – в місті на березі Київського моря і оточеному лісами, може легко конкурувати з відпочинком в санаторії. Тут немає великих підприємств, тому відсутні загрози для екології. А шанувальники активного зимового відпочинку будуть у захваті від розташованого поруч гірськолижного комплексу «Вишгора», який за популярністю вже складає конкуренцію столичному Протасовому Яру.

 

Нові мешканці ЖК «Ярославичі 2» відчують усі переваги життя в місті Вишгороді – швидке транспортне сполучення зі столицею і, разом з тим, чисте повітря, смарагдовий ліс і прозорі води Дніпра та Десни. Неподалік від Житлового комплексу знаходяться 2 школи, 4 дитячі садочки, басейн, магазини, банки, медичні заклади і державні установи. Житловий комлекс розташовано поруч з центром міста, а гарно упорядкована прибудинкова територія зі спортивними та дитячими ігровими майданчиками створить той необхідний сімейний затишок, який потрібен кожній родині.

 

 

 

Характеристики

4

25

панельна

залізобетон

HostRock

централізоване

2.7 м

гостьовий

Інфраструктура

Школа №3

Школа №1

Сонечко

Ластівка

Центральна районна лікарня

Поліклініка

Зупинка громадського транспорту

Метро Героїв Дніпра

Супермаркет Billa

Басейн

Центр міста

Планування

Будинок 1
Будинок 2
Будинок 3
Будинок 4

2019

ВЕРЕСЕНЬ

ЖОВТЕНЬ

ЛИСТОПАД

ГРУДЕНЬ

2020

СІЧЕНЬ

ЛЮТИЙ

БЕРЕЗЕНЬ

КВІТЕНЬ

ТРАВЕНЬ

ТРАВЕНЬ