Галерея
+
попереднє
наступне

ЖК Набережний | Вишгород

вул. Набережна 6-Г

введений в експлуатацію

Про комплекс

Перейти на сайт проекту

 

ЖК Набережний – це сучасний, комфортний та затишний житловий комплекс, що будує Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» в найближчому пригороді Києва – місті Вишгороді, на вулиці Набережній.

 

Варто відзначити окремо, що Вишгород стає все більш популярним серед людей, які цінують гарну екологію місця розташування міста, його неспішний темп життя та наявність розвинутої соціально-побутової інфраструктури. Це чудове місто однаково приваблює як людей старшого віку, що шукають відпочинку, так і молоді родини з дітьми, для яких тут створені всі умови для цікавого дозвілля. Мешканців міста забезпечує медичними послугами районна лікарня та міська поліклініка. Свої послуги пропонує розвинута мережа безлічі стоматологічних кабінетів та клінік. В місті достатньо магазинів, продмаркетів та ринків для того, щоб повністю задовольнити всі потреби його мешканців. Для прихильників активного способу життя тут є різні спортивні клуби і навіть власний яхт-клуб. Вишгородці мають також власну школу віндсерфінгу – захоплюючого виду спорту, який підходить для всіх вікових груп. Прекрасний Дніпро, який в цих місцях створив ціле Київське море, є дарунком долі для прихильників рибної ловлі та активного відпочинку на воді. Вздовж Дніпра місто має чудову набережну – улюблене місце для сімейних та романтичних прогулянок містян, які звідси милуються казковими краєвидами. А зовсім поруч з містом розташовано зимовий гірськолижний комплекс «Вишгора» з власною лижною школою, прокатом інвентарю та захоплюючим сноутюбінгом. Комплекс фактично є всесезонним місцем відпочинку, бо влітку тут працює аквапарк розваг з найдовшою в Україні водною гіркою. Жити в такому місті – мрія кожного, хто хотів ідеального поєднання умов для зручного життя і приємного відпочинку.

 

Житловий комплекс «Набережний» складається з трьох 16-поверхових секцій, в яких розташовані просторі та комфортабельні квартири різноманітного та зручного планування. Доступні ціни на квартири роблять придбання квартири в ЖК Набережний вигідною інвестицією, тому що ціна на житло в зеленому пригороді перевантаженої столиці буде з часом лише зростати в ціні. А мешканці комплексу мають подвійну вигоду від проживання в майже курортних умовах невеличкого містечка на березі Київського моря і в той же час зовсім поруч зі столицею – відстань до найближчої станції столичного метро складає лише близько 8 кілометрів.

 

Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» пропонує квартири в ЖК Набережний  на умовах, які влаштують більшість інвесторів. Комфортні умови платежу, відстрочка на період будівництва або кредитна підтримка за програмами банків-партнерів робить житло доступним для широкого кола громадян, які бажають поліпшити власні житлові умови.

 

Умови покупки

Характеристики

1

16

монолітно-каркасна

газоблок

мінеральна вата

централізоване

3 м (від підлоги до підлоги)

гостьовий

Інфраструктура

Центр міста

Вишгородська набережна

Автобуси 347, 349, 351, 354, 397, 398, 399, 991

Сільпо

АТБ

Магазин меблів

Дитячий садок

Школа I-III ступенів №1

Гімназія Інтелект

Технічний ліцей НТУУ КПІ

Стоматологічна поліклініка

Парк біля центру

Центр художньої творчості дітей та юнацтва

Храм Святого Князя Володимира

Ветеринарний центр

Планування

ЖК Набережний

2019

Вересень

ЖОВТЕНЬ

ЛИСТОПАД

ГРУДЕНЬ

2020

СІЧЕНЬ

ЛЮТИЙ

БЕРЕЗЕНЬ

КВІТЕНЬ

ТРАВЕНЬ

ТРАВЕНЬ