Галерея
+
попереднє
наступне

ЖК Сирецький Бояр | метро Сирець

м. Київ, вул. Ризька 73г

Будинок введений в експлуатацію. В наявності машиномісця - 10 500 грн/м². Розстрочка на 6 місяців.

Про комплекс

У житловому комплексі "СИРЕЦЬКИЙ БОЯР" (будинок на Ризькій, 73-Г) гармонійно уживаються архітектурні рішення різних епох, утворюючи елегантний і в той же час креативний образ сучасної будівлі. Важко повірити, що такий масштабний проект створений для величезної аудиторії киян, які мріють про нове житло. І тим не менше це так. Адже будинок на Ризькій - для комфортного життя.

Комфортне розташування

Для ЗДОРОВ'Я - екологічно чисте місце Києва з кількома зеленими зонами. Для душі і серця - неподалік Сирецький парк, заповідний парк «Дубки» з річкою Сирець.

Розвинена Інфраструктура

Для ЗРУЧНОСТІ: близькість до великих транспортних артерій столиці: Московського проспекту і вулиці Щусєва, метро «Сирець», «Дорогожичі» та зупинки електрички «Сирець». Проектом передбачено будівництво під`їздної дороги до будинку. Для ДІТЕЙ: дитячий майданчик. Для МАМ: магазини на першому поверсі будинку. Для ПАП: паркувальні місця, для кожної квартири.

Сучасні квартири

Для затишку: зручне планування, оптимальні площі кімнат, великі кухні і коридори. Для КОМФОРТУ: гарантують тепло та звукоізоляцію монолітно-каркасні стіни, пластикові вікна, технологічні комунікації. Для НАТХНЕННЯ: прекрасний вид з вікон. Важко не погодитися з тим, що будинок на Ризькій-для комфортного життя.

Характеристики

1

23

монолітно-каркасна

газобетон

мінеральна вата

централізоване

2.75 м

підземній

Інфраструктура

метро Сирець

Автобуси: 16, 23, 35

Маршрутне таксі: 166, 223, 410, 439

Планування

ЖК "Сирецький Бояр"