Галерея
+
попереднє
наступне

ЖК Деснянський

вул. Електротехнічна, 43

Будинок 1 - ІV квартал 2023 року Будинок 2 - ІV квартал 2024 року

Про комплекс

 

 

Кредитування в Банку "Глобус" 

 

ЖК «Деснянський» – це новий житловий комплекс, будівництво якого розпочала Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» в Деснянському районі Києві на вулиці Електротехнічна.

 

Житловий комплекс «Деснянський» складається з 3-х багатоповерхових будинків (25 поверхів), об'єднаних спільною прибудинковою територією та належне облаштування: квіткові клумби, зелені газони, зони відпочинку для дорослих, дитячі та спортивні майданчики. 

 

Будівництво виконується за вдосконаленими технологіями панельного будівництва, які передбачають сучасне фасадне утеплення будинків та поліпшене планування квартир. Варіанти планування квартир, що пропонує цей проєкт, задовольнять навіть вибагливого покупця. Детальніше про це можна дізнатися у розділі «Планування». 

 

Перспективна локація

 

Територіально, це східна межа житлового масиву Троєщина – цікава й перспективна локація неподалік від найбільшого у Києві озера Алмазне, улюбленого місця відпочинку на природі жителів навколишніх кварталів. Тобто, з одного боку ЖК розташований житловий масив з розвинутою інфраструктурою, а з іншого – фактично рекреаційна зона з місцями для відпочинку на природі.

Назва комплексу обрана з поваги до глибинної історії цього району, назва якого походить від прадавньої назви річки Десна – найбільшого за довжиною притоку величного Славутича-Дніпра. 

 

Інфраструктура району

 

Місце розташування ЖК «Деснянський» дозволить його  мешканцям користуватися розвинутою інфраструктурою району. В межах пішої доступності від вашого майбутнього житла розташовано достатньо торгівельних, освітніх, медичних та освітніх установ. В 5-10-ти хвилинах ходу від ЖК в наявності численні магазини та маркети, речові та продуктові ринки та ЦОП «METRO». Автовласники оцінять зручну для них наявність неподалік від дому в потрібній кількості різноманітних СТО та автомийку. Поруч з ЖК «Деснянський» розташовано районний діагностичний центр та поліклініка, є два відділенняНової Пошти, різноманітні установи. Родинам з дітьми важливо знати, що в пішій доступності є кілька загальноосвітніх шкіл (№ 238, 242, 248, 277, 282), а також коледж та гімназія.  Також неподалік від ЖК знаходиться Молодіжний парк площею майже 10 га, з атракціонами для дітей та алеями для відпочинку та неспішних прогулянок серед висаджених тут лип, кленів та берез.

Характеристики

3

25

панельна, монолітна

залізобетон

HOSTROCK

централізоване

2.7 м

гостьовий

Інфраструктура

Тролейбус 37А

Швидкісний трамвай 5

Трамвай 28

Трамвай 28Д

Автобус 101

Маршрутний автобус № 151

Маршрутний автобус № 233

Маршрутний автобус № 511

Маршрутний автобус № 598

Середня загальноосвітня школа №238

Середня загальноосвітня школа №292

Середня загальноосвітня школа №248

Середня загальноосвітня школа №277

Середня загальноосвітня школа №282

Дошкільний навчальний заклад №796

Дошкільний навчальний заклад №781

Консультативно-діагностичний центр Деснянського району

Молодіжний парк

Єко Парк Троещина

МЕТРО

Sport Life

Сільпо

Сільпо

АТБ-маркет

Планування

Будинок 1
Будинок 2

2021

ВЕРЕСЕНЬ

ЖОВТЕНЬ

ЛИСТОПАД

2022

СІЧЕНЬ

ЛИСТОПАД

2023

СІЧЕНЬ

БЕРЕЗЕНЬ

КВІТЕНЬ

ТРАВЕНЬ

ТРАВЕНЬ

ЛИПЕНЬ

ВЕРЕСЕНЬ

ЖОВТЕНЬ