Галерея
+
попереднє
наступне

ЖК Проспект Науки, 58

м. Київ, проспект Науки, 58, Голосіївський район

Будинок введений в експлуатацію

Про комплекс

Одним з кращих зразків сучасної київської новобудови економ-класу може вважатися проект двох 25-поверхових панельних будинків. У житловому комплексі передбачається 444 квартири; покупці можуть вибрати однокімнатну квартиру загальною площею від 48,7 кв.м, або двокімнатну квартиру загальною площею від 72,33 кв.м.

Кожна квартира має ретельно продумане, зручне та комфортне планування. Передбачені великі, просторі кухні, місткі холи, висота стель в квартирах — 2,7 метра.

Опалювальні прилади у квартирах оснащуються терморегуляторами, що дозволяє встановити всередині максимально комфортний і затишний клімат. При будівництві для електропроводки формуються внутрішні канали і це виключить її пошкодження в процесі подальшої експлуатації.

Інфраструктура біля корпусів дуже розвинена: недалеко знаходяться дитячі освітні установи, загальноосвітні школи, поліклініки, лікарні, аптеки, продовольчі та промтоварні магазини, об'єкти харчування, побутового обслуговування, відділення зв'язку, відділення банків, спортзали, клуби, кінотеатри, автозаправні станції і станції технічного обслуговування. У 10 хвилинах знаходиться торгово-розважальний центр «Ocean Plaza», Ашан, станція метрополітену «Деміївська». Недалеко пролягає ріка Дніпро.

Характеристики

2

25

панельна

залізобетон

вентильований фасад HostRock

централізоване

2.7м

гостьовий

Інфраструктура

метро Деміївська

Продуктовий магазин

ТРЦ "Ocean Plaza"